aktualności

14.12.2005 / SBB

 

Na liście stu najlepszych albumów rocka progresywnego znalazły się aż trzy opracowywane przez nas albumy grupy SBB, na miejscu 8, 47 i 84, wszyscy powinniśmy być dumni z tego faktu :-)

 

 

 

01.12.2005 / SBB Box

 

Opracowanie dźwiękowe materiału muzycznego do 9-cio płytowego boxu "Lost Tapes" legendarnego zespołu SBB, polegające na restoringu nagrań sprzed ok. 30-tu lat. Zamówienie wykonane dla Metal Mind Production Sp. z o.o.

 

 

 

08.11.2005 / Digipack CARRANTUOHIL

 

Realizacja produkcji albumu zespołu CARRANTUOHILL "Session Natural Irish Jazz" dla Agencji Artystycznej CELT. Wydawnictwo charakteryzuje się skomplikowaną poligrafią obejmującą podwójny digipack z wklejaną książeczką ...

/ dalej

 

01.10.2005 / Izrael

 

Wydana już po oficjalnym zakończeniu działalności przez grupę IZRAEL płyta jest autorskim spojrzeniem założyciela, lidera i producenta muzycznego grupy Roberta Brylewskiego. 12 utworów na płycie dokumentuje 12 lat istnienia zespołu - są tu utwory właściwie z każdego okresu działaności formacji.

 

 

19.09.2005 / Giełda sprzętu rehabilitacyjnego

 

Zintegrowany system sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego z tzw. "drugiej ręki" dla firmy Akson S.J. Jest to wirtualna giełda z wyrafinowanym CMS-em przystowowanym do obsługi przez osoby nie specjalizujące się w technikach internetowych, oraz wyposażonym w zautomatyzowaną obsługą ogłoszeń.

/ dalej

 

 

23.08.2005 / Wspieramy Marka Purę

 

Wizytowka wyborcza wykonana i aktualizowana prze naszą ekipę popierającą kandydata oraz jego program. Zachęcamy do głosowania w niedzielę 25.09 :-)

/ dalej

 

 

 

portfolio

 

 

zajrzyj tutaj

 

 

 

 

Copyright © 4M. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.