powielanie nośników

Od wielu lat zajmujemy się powielaniem nośników audio, czy jak kto woli - kopiowaniem płyt i kaset. Od naszej szanownej konkurencji różni nas jednak to, że zajmujemy się całym procesem wydawniczym od początku do końca, poprzez wszystkie jego etapy. Zwykle rozpoczynamy od starannego masteringu dźwięku, który jest niezwykle istotny dla końcowego efektu w tego typu produkcjach. Projektujemy też okładki i całą poligrafię do dowolnego rodzaju opakowań, a naszą specjalnością są digipacki. Oczywiście nie obciążamy klienta takimi drobnymi kłopotami (i kosztami) jak glassmaster czy naświetlanie klisz. Po wytłoczeniu płytek, eleganckim wydruku, zapakowaniu i zafoliowaniu całości, klient otrzymuje produkt i "przybija piątkę" :-)
U nas płaci się ustaloną cenę jednostkową za nośnik, bez dodatkowych kosztów i niespodzianek w stylu zmiana kursu walut czy podwyżka ceny poliwęglanu używanego do produkcji płyt. Nie wierzysz? Kiknij do nas po kosztorys, a o resztę niech już Cię głowa nie boli i dołączysz do wyśmienitego grona naszych zadowolonych klientów:

 

 

Perfect

 

Dwupłytowy zapis koncertu w Spodku w 1994 r. Album poświęcono zmarłemu basiście, eleganckie wydanie w nietypowym opakowa-niu, które po rozłożeniu tworzy krzyż.

/ dalej

 

Carrantuohill

 

Album "Session Natural Irish Jazz" ze skomplikowaną poligrafią obejmuje podwóny digipack z wklejaną książeczką oraz wkładkę korkową mogącą służyć jako podstawka pod piwo.

/ dalej

 

legendarne SBB

 

Wieloletnia współpraca z zespołem SBB i jego liderem Józefem Skrzekiem owocuje opracowaniem dźwięku do bardzo wielu albumów tej kreatywnej formacji.

/ dalej

 

Cocotier

 

Od kilku lat produkujemy płyty dla Agencji Artystycznej Pejzaż, która jest wydawcą zespołów Pejzaż, Cocotier i Acoustic Travel.

/ dalej


 

Józef Skrzek

 

Poza SBB Józef Skrzek jest aktywnym artystą i mamy zaszczyt produkować jego projekty solowe i większe, np. duet ze światowej sławy muzykiem - Colinem Bassem.

/ dalej

 

Stasio

 

Płyta śląskiego rapera Stasia zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych produkcji hip-hopowych melodyką i specyficznym poczuciem humoru.

/ dalej

 

Klub "Kanty"

 

Składanka z muzyką techno wykonana dla jednej z największych i najsłynniejszych śląskich dyskotek - klubu Kanty.

/ dalej

 

i inni: Wydawnictwo "Solopress", Wydawnictwo "W moich oczach", Bakszysz, Bladeloki, Closterkeller, Dezerter, Izrael, Treesland.

 

portfolio

 

 

zajrzyj tutaj

 

 

 

 

Copyright © 4M. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.