web design & hosting

Dla naszych klientów projektujemy strony, stronki, portaliki i sklepiki, wizytówki sieciowe, serwisy i czego tylko klient zapragnie, w dowolnej technice, najczęściej html, php, flash, sql łącząc je ze sobą w zależności od potrzeby i stopnia skomplikowania projektu. By zaoszczędzić klientom kłopotu i za drobną opłatą, utrzymujemy strony w sieci na naszych serwerach, udostępniamy skrzynki pocztowe i statystyki oglądalności. Bez dodatkowych opłat zajmujemy się doradzaniem w wyborze adresu, rejestracją i parkowaniem domen. Klikając w przykładowe linki możesz sprawdzić jak nam to wychodzi i zdecydować czy chcesz dołączyć do grona zadowolonych :-)

 

 

Zwykła stronka firmowa:

 

Dlucik.pl

 

Strona firmowa zawierająca komplet informaci potrzebnych potencjalnemu klientowi. Wyposażona jest w jednopoziomowe menu oraz animowane banery reklamowe.

/ dalej

 

 

Rodzina produktów firmy Amis Medica:

 

Bodymax.com.pl

 

Rozbudowany serwis produktowy zaopatrzony w dynamiczną wyszukiwarkę aptek, w których aktualnie produkt jest dostępny. Wyszukiwarka działa w oparciu o bazę danych aktualizowaną na bieżąco przez przedstawicieli handlowych.

/ dalej

 

Cellasene.pl

 

 

Kalms.pl

 

 

Litozin.com.pl

 


 

Olbas.pl

 

 

hpantoten.pl

 

 

amismedica.pl

 

 

Tania wizytówka sieciowa:

 

Reflex.net.pl

 

Tania w izytówka sieciowa - podstawowe iformacje o firmie z kilkoma fotkami oraz mapką dojazdu. Całość w formie jednej strony html lub planszy flash.

/ dalej

 

 

Nasz sklepik:

 

Fachman.pl

 

Sklep internetowy z panelem CMS, obsługą transakcji i statystykami sprzedaży. Napisany w PHP i MySql, od gotowych produktów różni się oryginalną grafiką i wieloma niestandar-dowymi funkcjami.

/ dalej

 

zaopatruj się u nas

 

 

zajrzyj tutaj

 

 

 

 

Copyright © 4M. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.