systemy wspomagające

Zaufaj naszym koncepcjom!

 

Proponujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające sprzedaż, promocję, reklamę, produktów oraz kontrolę pracy i obrazowanie danych pozwalające na podejmowanie szybkich i trafnych decyzji przez menadżerów. Nasze rozwiązania cechują się pełną modularnością i przygotowywane są pod konkretne potrzeby klienta. Nie korzystamy ze standardowych rozwiązań, co zapewnia klientowi oryginalność projektu, pełne dopasowanie do specyfiki działalności firmy oraz świadomość, że nie płaci za rozwiązania, z których nie korzysta. Budowanie koncepcji od podstaw i maksymalne uproszczenie projektu daje niezawodność działania, przejrzystość uzyskiwanych informacji oraz cechuje się bardzo konkurencyjną ceną w stosunku do rozbudowanych projektów adoptowanych jedynie do potrzeb klienta.

 

 

Rozwiązanie przykładowe - w pełni funkcjonalny system dla firmy AMIS Medica

 

1. Wykup oraz zarządzanie domenami

 

2. Zaprojektowanie oraz utrzymanie na naszych serwerach stron produktowych oraz strony firmowej AMIS Medica - wszystkie utrzymane w jednym stylu, jednakowym podziale logicznym, z zachowaniem kolorystyki charakterystycznej dla danego produktu, niektóre strony dynamicznie związane są z bazą danych, z której pobierane są informacje o aktualnej dostępności produktu.

 

 

3. Rejestracja stron w wyszukiwarkach, reklama, akcje promocyjne, konkursy, mailingi reklamowe itp.

 

 

4. Rozpoznanie charakteru i specyfiki pracy oraz zaprojektowanie i wdrożenie systemu kontroli pracowników

 

 

5. Obsługa, aktualizacja, archiwizacja baz danych gromadzących wyniki pracy

 

 

6. Referencje

 


powiększ

 

7. W fazie wdrożenia: Internetowy system wspomagający zarządzanie zasobami ludzkimi w małej lub średniej firmie - PMP

 


pobierz prezentację

 

Jesteśmy przekonani, że nasz zespół zadowoli Państwa oczekiwania w zakresie opracowania "know how", zaprojektowania graficznego i programistycznego poszczególnych elementów systemu, wdrożenia oraz przeszkolenia pracowników, a pozytywne efekty działania całości projektu szybko uwidocznią się w wynikach finansowych firmy i zostaną szybko docenione przez właścicieli. Zapraszamy do kontaktu i rozmowie o szczegółach.

 

portfolio

 

 

zajrzyj tutaj

 

 

 

 

 

Copyright © 4M. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.